Dalyvavimas metodiniame užsiėmime Rudaminos F. Ruščico gimnazijoje

Lapkričio 15 dieną IG klasės mokinė Kamila Demeško ir IIG klasės mokinė Karolina Vežbovič kartu su lenkų kalbos mokytoja Halina Šturo dalyvavo metodiniame užsiėmime, skirtame Lenkijos nepriklausomybės šimtmečiui  paminėti.

Pirmiausia susirinkę Rudaminos F Ruščico gimnazijoje svečiai stebėjo iškilmingą meninę programą, vėliau mokytojai klausėsi literatūros istoriko, kritiko, eseisto, vertėjo Valdemaro Smaščo paskaitos „Naujoji literatūra naujoje Lenkijoje – nepriklausomybės atgavimo šimtmetis“. Tuo tarpu mokiniai dalyvavo 9 – 10 klasių protmūšyje „Keli klausimai apie nepriklausomybę. Pasitikrink, ką žinai.“ Džiaugiamės, kad mūsų mokinės kartu su kitos mokyklos atstovėmis puikiai atstovavo savo komandai ir tapo konkurso laureatėmis.