Dalyvavimas projekte

Lapkričio pradžioje Vilniaus lenkų kultūros namuose vyko lenkų verslumo forumo „Korona“ organizuoto ekonominio – istorinio projekto finalas. Konkurso tikslas – paremti kūrybiškiausius ir versliausius Lietuvos lenkiškų mokyklų mokinius. Konkursą sudarė dvi dalys: trumpo filmo tema „Parduok mokyklą“ sukūrimas ir ekonomikos ir istorijos protmūšis. Mūsų gimnazijai atstovavo komanda „Batoro kvartetas“: IIIG klasės mokinės Karolina Dzengo, Aurelija Kimsa, IVG klasės mokinės Violeta Lukoit, Anastazija Palevič , karaliaus Stepono Batoro vaidmenį atliko IV G klasės mokinys Daniel Ščučko.

Iš 11 projekte dalyvavusių komandų mūsų gimnazijos atstovai užėmė garbingą 5 vietą! Sveikiname šaunius mokinius ir kviečiame pasižiūrėti jų kurtą filmuką.