Mokytojų dienos šventė

Spalio 5 d. gimnazijoje  buvo neeilinė diena – Mokytojų diena. Jau tradicija tapo šią dieną organizuoti „kitokias“, netradicines pamokas. Visus užsiėmimus vedė „naujai iškepti“ mokytojai, IVG klasės mokiniai.

Mokytojo dienos šventė – tai mokinių padėkos šventė pedagogams. 12 valandą IVG klasės mokiniai pakvietė mokytojus į salę, kur ir įvyko  renginys.  Čia visų klasių mokiniai išsakė pačius gražiausius sveikinimo ir padėkos žodžius, dainavo, šoko ir vaidino. Mokytojai buvo pakviesti išbandyti savo jėgas viktorinoje ir puikiai susidorojo su mokinių paruoštomis užduotimis.

Šventę papuošė nominacijų suteikimo ceremonija, kurios metu buvo apdovanoti visi mokytojai. Po koncerto mokiniai pakvietė mokytojus paragauti torto bei atsigerti kavos ir aptarti dienos įvykius.

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.