Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 dieną Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijoje tradiciškai buvo minima Europos kalbų diena. Europos Tarybos, įsikūrusios Strasbūre, iniciatyva, Europos kalbų diena švenčiama kasmet šią dieną nuo 2001 metų.

Mokiniai turėjo pasiruošti iš anksto: išmokti tam tikromis kalbomis pasisveikinti, atsisveikinti, pasakyti ,,tu man patinki“, nupiešti valstybės kontūrus, nurodyti sostinę, o renginio metu burtais traukė kokią nors valstybę ir atlikdavo visas užduotis. Dar viena smagi užduotis – sukurti reklamą keturiomis kalbomis: anglų, rusų, lenkų, lietuvių. O reklamos objektas kiekvienai klasei išties buvo labai netikėtas, pavyzdžiui, šluota, šiukšlių dėžė, obuolys, batas. Mokiniai labai kūrybiškai atliko šią užduotį, stebino savo originaliomis idėjomis, vaidinimu, puikiais reklaminiais šūkiais.

Pasisėmę geros nuotaikos mokiniai grįžo į klases. Po renginio pasidžiaugta prasminga diena ir tuo, kad mokytis kalbų ne tik reikalinga, bet ir įdomu.

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.