Mokslo ir žinių šventė

2018 metų rugsėjo 3 dieną Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijoje vyko Mokslo ir žinių šventė. Šiemet gimnazijos bendruomenė tradiciškai 2018/2019 mokslo metus pradėjo šv. Mišiomis, kurias aukojo parapijos klebonas kunigas Pavel Paliul.

Vėliau  gimnazijos aikštėje susirinkusius mokinius, mokytojus, tėvelius bei visą mokyklos bendruomenę sveikino l. e. direktoriaus pareigas Helena Rynkevič. Sveikinimo žodžius tarė ir garbingi svečiai: Viniaus rajono savivaldybės administracijos atstovė Lilija Andruškevič bei Lavoriškių seniūnijos seniūnas Mark Pilat.

Šventės metu iškilmingai atsisveikinta su gimnaziją paliekančia ir į užtarnautą poilsį išeinančia ilgamete mokyklos pedagoge – pradinio ugdymo mokytoja Valerija Rodz.  Gražiausi padėkos žodžiai išeinančiai pedagogei skambėjo iš gimnazijos direktorės, kolegų, mokinių, seniūno lūpų.

Po iškilmingos šventės mokyklos skambutis sukvietė moksleivius į tradicinę pirmąją pamoką.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.