Šimtadienis

Šių metų vasario 9 dieną Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijoje vyko tradicinė Šimtadienio šventė, kurioje dalyvavo IIIG – IVG klasių mokiniai, jų klasės vadovai, mokytojai bei tėvai. 54 laidos abiturientai išgirdo daug linkėjimų  ir nuoširdžių sveikinimų nuo  l. e. direktoriaus pareigas Eleonoros Mašaro, pirmosios  mokytojos Valerijos Rodz  ir klasės vadovės Jolantos Maceikianec. Abiturientai taip pat negailėjo  gražių padėkos žodžių bei gėlių mokytojams ir tėvams.

Šventės metu skambėjo dainos, eilėraščiai, mokiniai parengė ir vaidinimus. III klasės mokiniai pasveikino vyresnius draugus, įteikdami saldų kalendorių, priminsiantį apie artėjančius brandus egzaminus.  Tuo tarpu IVG klasės mokiniai „pakrikštijo“ būsimus gimnazijos šeimininkus ir iškilmingai perdavė testamentą bei gimnazijos raktą.

Po iškilmingos dalies abiturientai kvietė visus skanauti „šimtadieninio“ torto.

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.