Atvirų durų ir karjeros diena Vilniaus Kolegijoje

2017 m. lapkričio 23 dieną mūsų mokyklos IIIG ir VIG klasių mokiniai kartu su klasės vadovėmis Eleonora Mašaro ir Jolanta Maceikianec dalyvavo Atvirų durų ir karjeros dienos renginiuose Vilniaus kolegijoje. Ekonomikos fakultete vykusioje studijų mugėje VK atstovai parodė ir papasakojo, kuo įdomus studento gyvenimas. Renginio metu visi besidomintys studijomis šioje kolegijoje gavo daugiau informacijos apie studijų programas, turėjo galimybę  pasikonsultuoti su VK studentais ir dėstytojais.

gallery

Karjeros mugėje mokiniai sužinojo apie praktikos ir darbo galimybes baigus Vilniaus kolegiją. Galėjo pasikalbėti su potencialiais darbdaviais, pasidomėti vasaros darbo galimybėmis. Mokiniai nepraleido progos sudalyvauti įvairiose loterijose ir gauti atminimo dovanėlių.

Labai džiugu, kad mokiniams yra suteikta galimybė lankytis Atvirų durų renginiuose, nes tai padeda lengviau apsispręsti pasirenkant specialybę ir ateitį.