Mokytojų diena gimnazijoje

Spalio 5 d. – Tarptautinė mokytojų diena, kuri paskelbta minėtina diena UNESCO iniciatyva. Ja siekiama atkreipti dėmesį į itin svarbų mokytojo darbą. Mūsų gimnazijoje ši diena kiekvienais mokslo metais minima skirtingai, nors yra ir nesikeičiančių tradicijų. IV G ir III G klasės mokiniai tradiciškai vedė pamokas bei rūpinosi šventiniu renginiu. Šiemet prie meninės programos prisijungė ir gimnazijos choras, šokių būrelis bei kitų klasių mokiniai.

Šventė prasidėjo choro „Šypsena“ daina, gražiausias eiles visiems mokytojams skyrė gimnazijos 6 klasės mokinė Uršulė Levko ir I G klasės mokinė – Jovita Lavrinovič. Po šios iškilmingos įžangos sveikinimo kalbą tarė l. e. direktoriaus pareigas Anžela Petkunienė.

Prasidėjo linksmoji renginio dalis – buvo teikiami diplomai mokytojams už jų auksines mintis, nuopelnus, pasiekimus. Puikiai nusiteikusią publiką pralinksmino ir sužavėjo įvairiausi pasirodymai – dainos, šokiai, vaidinimai.

Po nuotaikingo koncerto gimnazistai vaišino mylimus mokytojus tortu bei arbata. Aplink sklandę geriausi atsiliepimai apie puikiai suorganizuotą šventę, nuoširdžios mokytojų ir mokinių šypsenos buvo puikus viso darbo rezultatas.

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.