Mokslo ir žinių šventė

Mokslo ir žinių diena – šurmulinga šventė ir susikaupimo akimirka prieš didelį darbą. Šiemet gimnazijos bendruomenė tradiciškai 2017/2018 mokslo metus pradėjo šv. Mišiomis, kurias aukojo parapijos klebonas kunigas Pavel Paliul.

Vėliau gimnazijos aikštėje susirinkę mokiniai iškilmingai pasitiko mokytojus, šventės svečius bei visą mokyklos bendruomenę. Visus susirinkusius pasveikino l. e. direktoriaus pareigas Anžela Petkunienė. Ji sveikino gimnazijos bendruomenę ir linkėjo sėkmingų, kūrybingų naujų mokslo metų. padrąsino pirmąkart mokyklos duris pravėrusius pirmokėlius ir įteikė jiems draugijos Wspólnota Polska“ įsteigtas kuprines.

Sveikinimo žodžius tare ir garbingi svečiai: LR Seimo narys Česlav Olševski, Lavoriškių seniūnijos seniūnas Mark Pilat.

Po iškilmingos šventės mokyklos skambutis sukvietė moksleivius į tradicinę pirmąją pamoką.