Edukacinė išvyka į Kauną

Šių metų gegužės 31 dieną 5 – IV klasių mokiniai kartu su lydinčiais mokytojais: R. Sudnikevič, H. Šturo, J. Radvilienė, E. Mašaro vyko į edukacinę išvyką Kaune.

Mokiniai aplankė „Perkūno namas“ muziejų. Tai vienas vertingiausių vėlyvosios gotikos pastatų Lietuvoje. Tikėtina, jog namą pasistatė turtingas miestietis. Pirmasis paminėtas savininkas Steponas Dulkė 1546 namą pardavė miesto burmistrui Bernardui Bitneriui. Šiame name užaugo trys broliai Kojalavičiai, vėliau tapę jėzuitais. Vienas jų – Albertas – pirmosios Lietuvos istorijos lotynų kalba autorius. Muziejuje mokiniai dalyvavo dviejuose edukaciniuose užsiėmimuose: „Žvakių liejimas“ ir „Viduramžių kultūros atspindžiai: mada ir šokis “. Vėliau išvykos dalyviai aplankė Kauno zoologijos sodą. Tai buvo puiki gamtos pažinimo pamoka.

Mokinių vardu dėkojame gimnazijos administracijai už galimybę geriausiai besimokantiems 20 mokinių nemokamai dalyvauti išvykoje!