Sporto šventė

Šių metų kovo 24 d. Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijoje vyko sporto šventė, kurioje dalyvavo 1 – 4, 5 – 8 ir I G – IV G klasių mokiniai. Šventė prasidėjo estafečių varžybomis tarp 1 – 4 klasių.

Po to vyko stalo teniso varžybos, po atkaklių kovų pirmą vietą užėmė Tomaš Gulbinovič (I G), antrą vietą Albert Polonski (IV G), trečią vietą Jan Krasovski (III G). Konkursą „šuoliai per šokdynę“ laimėjo Inesa Pozlevič (II G), antrą vietą iškovojo Svetlana Stepanavičiūtė (I G), trečią – Karolina Bužinska (II G) ir Beata Gulbicka (7).

Baudos metimų konkurse taikliausias buvo Jan Krasovki (III G), antrą vietą užėmė Tomaš Gulbinovič (I G), trečią vietą iškovojo matematikos ir informacinių technologijų mokytojas Mečislav Podleckij. Taip pat tą dieną vyko kvadrato ir tinklinio varžybos. Sveikiname visus nugalėtojus ir prizininkus, dėkojame visiems dalyviams ir sporto mylėtojams.

Sporto šventės organizatoriai – kūno kultūros mokytojai Eduard Špakov ir Artur Potkin.

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.