Kaziuko mugė

Jau tapo tradicija, kad su atbundančia pavasarine gamta į Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnaziją atskuba Kaziuko mugė. Šiais metais kovo 8 dieną mūsų gimnazijoje šurmuliavo tradiciniai „Kaziukai 2017.“

Jau nuo pat ryto 1 – IV G klasės mokiniai uoliai ruošėsi mugei: tvarkė, puošė prekystalius, kabino reklaminius plakatus, dėliojo prekes. Prekystaliuose galima buvo rasti pačių įvairiausių rankų darbų papuošalų, molinių dirbinių, pintų verbų, spalvinimo knygelių, o didžiausio dėmesio sulaukė gardūs kepiniai, kuriuos specialiai Kaziuko mugei paruošė mokiniai ir jų tėveliai.

Gyvąją prekybą keitė meninė programa, kurios metu žiūrovai galėjo stebėti mados šou, šokius, klausytis skambių dainų ir smagiai pašokti. II G klasės mokiniai parengė visiems susirinkusiems smagių žaidimų, konkursų bei įvairių užsiėmimų.

Smagios ir pavasarį skelbsiančios šventės organizatorės– technologijų  mokytojos Kristina Tankeliun ir Jelena Palevič.