Šv. Kūčių popietė gimnazijoje

Šių metų gruodžio 23 dieną Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijoje vyko tradicinė Šv. Kūčių šventė. Pradinių klasių mokiniai renginio metu pristatė kalėdinį spektaklį, jų vyresni draugai giedojo kalėdines giesmes.

Bendrai maldai sutelkė parapijos kunigas Pavel Palul. Sveikinimo žodį tarė pradinių klasių mokytoja metodininkė Helena Rynkevič, kuri visiems susirinkusiems linkėjo, kad ateinantys metai būtų dar geresni, atneštų daugiau džiaugsmo ir šviesos. Renginio organizatorė Helena Rynkevič paprašė kunigo pašventi naują gimnazijos autobusiuką, kurį mūsų gimnazijai padovanojo Vilniaus rajono savivaldybės administracija.

Visi džiaugėsi artėjančiomis šventėmis, išreikšdami vienas kitam gražiausius jausmus ir išsakydami nuoširdžius linkėjimus. Nuoširdžiai dėkojame visiems padėjusiems surengti Kalėdų šventę mūsų gimnazijoje. Atskirą padėką išreiškiame Vilniaus rajono savivaldybės administracijai už padovanotą antrą autobusiuką.

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.