SUSITIKIMAS SU VERSLO ATSTOVAIS VILNIAUS RAJONO SAVIVALDYBĖJE

Šių metų gruodžio 15 dieną mūsų gimnazijos IIG – IVG klasės mokiniai dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės Didžiojoje salėje vykusiame renginyje, skirtame mokinių verslumą ugdyti. Mokiniai klausė Vilniaus r. vicemero R. Komarovskio, merės patarėjos A.Černiauskienės, ekonomisto bei VŠĮ „Lietuvos Junior Achievemen“ mokytojo V. Keda, Vilniaus r. pedagoginės psichologijos tarnybos direktoriaus R. Juchnevič bei „Versli Lietuva“ konsultanto ir „AM Konsultavimas“ įmonės vadovo Valdemaru Chorostino pranešimų.

Susitikimo metu aptarti verslo situacija Vilniaus rajone, atstovaujamos kompanijos vykdomos veiklos pobūdis bei mokymai jaunimui, ketinančiam steigti verslą. Pranešėjai pasidalijo gerąja patirtimi, kvietė mokinius siekti užsibrėžto tikslo ir nebijoti atsakomybės.

Po pranešimų sekė bendra diskusija, kurios metu drąsiausi mokiniai pristatė savo idėjas, o jas įvertino sėkmingo verslo paslaptys dalinantys konsultantai.