Išvyka į Vilnių

2016 metų gruodžio 20 dieną 5 – III G klasių mokiniai kartu su klasės vadovais – J. Radviliene, M. Podleckiu, H. Šturo, R. Sudnikevič , J. Maceikianec vyko į edukacinę – pramoginę išvyką.

Ekskursija prasidėjo nuo apsilankymo  Kalėdų miestelyje. Katedros aikštėje įsikūrusiame miestelyje mokiniai smaguriavo meduolių, saldumynų bei kitų gardėsių. Gimnazijos mokinius prie pagrindinės eglutės pasitiko Kalėdų Senelio padėjėjai – nykštukai, kurie susirinkusiems mokiniams įteikė dovanėles. Vaikų akis džiugino eglučių paroda bei prakartėlė. Vėliau mokiniai vyko į edukacinę ekskursija po Valdovų rūmus. Ekskursijos metu mokiniai sužinojo apie Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencijos ir jos teritorijos raidą valstybės bei Europos istorijos kontekste, pasivaikščiojo po įspūdingą archeologinį rezervatą, kurį gaubia atkurtas Valdovų rūmų pastatas, apžiūrėjo išlikusius autentiškus mūrus ir Vilniaus centre per 20 metų archeologų aptiktus unikalius radinius, pasakojančius apie mūsų istoriją.

Kalėdinės išvykos kulminacija tapo kelionė po istorinį Vilniaus senamiestį Kalėdų traukinuku. Po turiningos edukacinės dalies mokiniai vyko papietauti ir pasidalinti įspūdžiais.

Tikimės, kad tokios prieššventinės edukacinės-pramoginės išvykos taps gražia gimnazijos tradicija.