Integruota lenkų kalbos pamoka 5 klasėje

Šių metų gruodžio 19 dieną Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijos bibliotekoje vyko 5 klasės lenkų kalbos pamoka tema „Mažasis princas ieško draugų“.

Prasidėjus pamokai gimnazijos bibliotekininkė Kristina Taraškevič pristatė trumpą vaizdo medžiagą apie knygos „Mažasis Princas“ autorių – Antuaną de Sent Egziuperį bei jo pagrindinį veikėją – Mažąjį Princą.  Pamokos metu buvo naudojami įvairūs ugdymo metodai: mokiniai skaitė ištraukas, jas iliustravo, ieškojo citatų, diskutavo. Visi mokiniai turėjo galimybę įsikūnyti į Mažojo Princo vaidmenį – tereikėjo užsidėti karūną.

Džiugu, kad 5 klasės mokiniai aktyviai įsitraukė į ugdymo procesą, pagilino literatūrines žinias bei mokėsi bendradarbiauti.