Gerumo akcija „Ir tu gali būti savanoris“

Kiekvienas mūsų mielaširdingas, užuojautos kupinas ir nesavanaudiškas poelgis nepraslysta pro akis. Savanoriška veikla – tai puikus būdas mokyti vieni kitus gerumo ir atjautos bei vienybės su žmonėmis, kuriems reikia paramos.

20161215_190300

Šiais metais Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijos mokiniai, mokytojai bei visa bendruomenė aktyviai įsitraukė į savanorišką veiklą. Akcijos  „Ir tu gali būti savanoris“ metu visi norintys galėjo į savanorių aukų dėžutes įmesti simbolines aukas, kurios šiemet buvo skirtos pal. kunigo Mykolo Sopočkos hospiso vaikų skyriui.  M. Sopočkos hospiso ženklas – širdis ir namai, kuriems nuo įkūrimo vadovauja sesuo Michaela Rak. Gruodžio 15 dieną mūsų gimnazijos mokinių atstovai vyko į Lenkų kultūros namus, kur stebėjo spektaklį  „Oskaras ir Ponia Rožė”. Po jautraus vaidinimo hospiso įkūrėjai sesei Michaelai Rak buvo perduotos surinktos aukos.

20161215_185221Dėkojame visiems dalyvavusiems savanoriškoje veikloje.