Susitikimas su Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovais

Šių metų lapkričio 22 dieną Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijoje vyko paskaita apie pasieniečių profesiją. Valstybės sienos apsaugos tarnybos  atstovai susitikimo su 6 – IV G klasių mokiniais. Užsiėmimo  metu papasakojo ne tik apie pasieniečio profesiją, bet ir pasieniečių darbo ypatumus, kaip atskirti pasieniečius nuo muitininkų, apie galimybes tapti profesionaliais Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais. Užsiėmimo metu mokiniai stebėjo ištrauką iš dokumentinio filmo apie pasienio sargybą. Mokiniai įsitraukė  į pokalbį apie kontrabandinę veiklą, jos nuostolius valstybei. Susitikimo metu buvo kalbama apie teisės pažeidimų prevenciją pasienyje, aptariamos draudžiamos veikos.

Dėkojame Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovams už puikią paskaitą bei bendradarbiavimą.