Penktokų išvyka į Vilnių

Rudens atostogų metu Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijos 5 klasės mokiniai kartu su klasės vadove Jolanta Radviliene vyko į prekybos bei pramogų centrą ,,Akropolis”. Išvykos tikslas – bendravimas, socializavimas, smalsumo patenkinimas bei niūrios rudens dienos praskaidrinimas gera nuotaika.

Penktokai apsilankė 5D kino teatre. Berniukų drąsai galėtų pavydėti kiekvienas, kadangi jie nepabūgo akis į akį susitikti su metro baime (5D kinas, Metro baimė, žanras: siaubo). Mergaitės yra nuotykių ieškotojos, todėl išdrįso susitikti su piratu Raudona barzda (5D kinas, Akvaparkas: pirato „Raudona barzda” prakeikimas, žanras: nuotykiai).Po patirtų nuotykių penktokai galėjo atsikvėpti žaisdami boulingą. Pramogos pasibaigė gardžios picos gabalėliais bei gaiviais gėrimais.

Namo 5 klasės mokiniai grįžo kupini įspūdžių bei geros nuotaikos.