TIKSLIŲJŲ MOKSLŲ SAVAITĖ

Kovo 14-18 dienomis mūsų mokykloje vyko Tiksliųjų mokslų savaitė, kurios metu buvo organizuojami įvairūs renginiai, viktorinos ir konkursai.

Pirmadienį 5-8 klasių mokiniai turėjo matematinius užsiėminus, skirtus tarptautinei skaičiaus Pi (π) dienai paminėti.

Antradienį mokiniai turėjo progos pakovoti su mokytojais viktorinoje “Mokytojai prieš gimnazistus”.

Trečiadienį mokiniai aktyviai dalyvavo tarptautiniame konkurse “Olimpis”.

Ketvirtadienį vyko matematinių žinių konkursas “Kengūra 2016”, kuriame dalyvavo 3-9 klasių mokiniai. Nors užduotys ir galvosūkiai buvo gana sudėtingi, bet džiugu, kad kiekvienais metais nemažėja mokinių, noričių patikrinti savo žinias.

Penktadienį 7-8 klasių mokiniai galėjo išmėginti savo jėgas integruotoje matematikos ir istorijos viktorinoje “Majų kalendorius”. Pasiskirstę į komandas mokiniai atsakinėjo į klausimus apie Majus bei skaičiavo taip, kaip tai darė Majai prieš šimtus metų.