Inkilų kėlimo šventė

Kovas atneša ne tik ilgesnę dieną, bet ir daug džiuginančių akimirkų. Viena iš jų – sugrįžtantys paukščiai.. Šių metų kovo 21 dieną Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro 4 klasės mokiniai kartu su klasės vadove Marija Černiavska surengė paukščių sutiktuves, sukviečiančias visus jaunuosius gamtos mylėtojus pasidžiaugti artėjančiu pavasariu.

4 klasės mokiniai kartu su Lavoriškių urėdijos miškininkais įkėlė miške inkilus. Po iškilmingo paukščių namelių įkėlimo maloniai pavargusius ir kiek sušalusius jaunuosius gamtos mylėtojus miškininkai pakvietė paskanauti arbatos su skanėstais.

Mokinių pastangos padėti paukšteliams buvo deramai įvertintos. Kiekvienas mokinys, prisidėjęs prie paukštelių globos, gavo dovaną.