Dalyvavimas metodinio centro edukaciniame užsiėmime „2016–ieji – Henriko Senkevičiaus metai“.

2016 metais minime  Henriko Senkevičiaus 170-ąsias gimimo ir 100-osios mirties metines. Paskelbiant šiuos metus „Trilogijos“ autoriaus metais pabrėžta, kad H. Senkevič „pirmasis lenkas, gavęs Nobelio literatūros premiją, įvertintas už kūrybos visumą“, o „jo istoriniai romanai palaikė lenkų dvasią nacionalinės priespaudos metais“. Siekdami paminėti žymaus prozininko jubiliejų,  Mickūnų metodinio centro lenkų kalbos mokytojai kartu su mokiniais š.m. kovo 10 dieną rinkosi Vilniaus r. Egliškių Šv. Jono Bosko gimnazijoje, kur vyko užsiėmimas „2016-ieji – Henriko Senkevičiaus metai“. Užsiėmimų metu 5 -8 klasių mokiniai pristatė įdomius bei originalius pasirodymus: dainavo, šoko, deklamavo eilėraščius, vaidino.

Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijos mokiniai vadovaujant lenkų kalbos mokytojoms – Halinai Šturo ir Anai Burbo pristatė mini spektaklį pagal H. Senkevičiaus novelę „Janko Muzykant“.