Senelių diena

Sausio 29 dieną gimnazijoje vyko tradicinė Senelių šventė, kurią organizavo 1-4 klasių mokiniai ir jų klasės vadovės. Mokiniai iš anksto rimtai ruošėsi sutikti svečius: daug repetavo, piešė senelių portretus, rašė laiškus, palinkėjimus, ruošė dovanėles, kad tik seneliams būtų smagu, nenuobodu.

Susirinkę į gražiai papuoštą salę močiutės bei seneliai stebėjo šventinį koncertą: vaikai džiugino svečius eilėmis, dainomis, šokiais, mini spektakliukais. Senelių taip pat laukė rimti išbandymai: sudainuoti dainą, pasekti pasaką, supinti anūkėlės kasas ir daug kitų užduočių. Šventinio koncerto metu gerbiami seneliai ir senelės buvo kviečiami paskanauti vaišėmis, išgerti puodelį kavos ar arbatos.

Šypsenos ir šiek tiek sudrėkusios senelių akys liudijo, kad ir kitąmet jie su malonumu atvyks į jiems skirtą šventę.

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.