Naujametinis karnavalas

Gruodžio 28 dieną Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijoje vyko tradicinis naujametinis karnavalas. Šventiškai nusiteikę 1 – 4 klasių mokiniai rinkosi sporto salėje. Daugiau nei 2 valandas trūkusioje šventėje muzikos, juokų ir garsų plojimų lydimi kartu su kalėdiniais zuikučiais linksminosi vaikai, mokytojai ir tėveliai.

Tuo tarpu 5 – 8 klasių mokiniai kartu su klasės vadovėmis vyko į dar Kalėdomis alsuojančią sostinę, kur lankėsi prekybos centre „Ozas“, aplankė Katedros aikštėje esančią eglutę bei  turėjo galimybę paklajoti po unikalų labirintą Rotušės aikštėje ir atrasti tikrą Kalėdų džiaugsmą!

Vakare salė ūžė nuo vyresnių klasių mokinių, jų mokytojų bei svečių.  Šventiškai papuoštoje salėje, muzika, juokai ir garsūs plojimai skambėjo iki pat vakaro.

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.