Edukacinė – pažintinė išvyka „Aukštaitijos nacionalinis parkas – šakočio kepimas“

Šių metų gruodžio 17 dieną gimnazijos 5 – IIIG klasių mokiniai vyko į  svarbiausią šalies ekologinės pakraipos turizmo arealą – Aukštaitijos nacionalinį parką.

Visos kelionės metu apie lankomiausius objektus bei gražiausias vietoves pasakojo kelionės vadovė Nijolė Karužienė. Mokiniai apsilankė Palūšės bažnyčios architektūriniame ansamblyje, pamatė XIX a. Ginučių malūno įrangą, susipažino su bitininkystės amatu bei jo raida nuo senovės iki šių dienų. Ekskursijos dalyviams kvapą gniaužė nuostabūs vaizdai, atsiveriantys nuo vienos gražiausių apžvalgos vietų Lietuvoje – Ladakalnio. Išvykos kulminacija tapo šakočio kepimas tikros ugnies kaitroje bei  kepamų šakočių degustacija. Kiek pavargę, bet laimingi ir kupini įspūdžių vakare grįžome namo.