Gerumo akcija „Įžiebk šypseną vaiko akyse!“

Artėjant gražiausiai metų šventei šv. Kalėdoms, Vilniaus rajono socialiniai pedagogai skelbia akciją „Įžiebk šypseną vaiko akyse”, kurios tikslas – nudžiuginti dovanomis

Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų vaikučius.

Sukurkime jaukesnes ir šviesesnes Kalėdas mažyliams iš Vilniaus Kūdikių namų. Šiuo metu čia namus turi apie 100 mažylių iki 6 metukų amžiaus. Labiausiai vaikučiams reikia higienos priemonių (sauskelnių, drėgnų, sausų servetėlių,  „Chemisept wipes x 100 rankų“ ir paviršių dezinfekcijai) ir  kanceliarinių priemonių (kinetinis smėlis; lipni stora; juosta lipni; dvipusė juostelė, klijai pieštukiniai ir PVA, gimtadienių atributika; flomasteriai; pieštukai; spalvotas popierius.

Ir, be abejo, žaislai tinkantys gimtadienio dovanoms (mergaitėms ir berniukams nuo dvejų metų amžiaus); saldėsiai: saldainiai ( tik ne čiulpiami), vafliukai, sausainiai.

Kviečiame visus geros širdies žmones susiburti, prisijungti prie akcijos ir skleisti gerumą mūsų bendruomenėje. Visi kartu padovanokime Kalėdas mūsų mažiems bičiuliams.