Mokslo ir žinių šventė Vilniaus r. Lavoriškių St. Batoro gimnazijoje

Kaip ir kiekvienais metais, rugsėjis vėl sukvietė visus į Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijoje vykusią Mokslo ir žinių šventę. Jau nuo pat ryto mokiniai, jų tėvėliai bei mokytojai skubėjo į bažnyčią, kur buvo aukojamos Šv. Mišios už turiningus bei darbingus naujuosius mokslo metus.

Vėliau gimnazijos aikštėje susirinkę mokiniai iškilmingai pasitiko mokytojus, šventės svečius bei visą mokyklos bendruomenę. Visus susirinkusius pasveikino gimnazijos direktorė Ana Ancevič.

Mokslo metų ir žinių šventėje dalyvavo garbingi svečiai: Vilniaus r. savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Lilija Andruškevič, Lavoriškių seniūnijos seniūnas Mark Pilat.

Po iškilmingos šventės mokinių laukė pirmojį šių metų pamoka su klasės vadovais.   Gimnazijos koridoriai ir klasės pražydo įvairiaspalviais rudens žiedais, mokinių šypsenomis ir jaukiu šurmuliu.