Projektas skirtas kun. J. Popeluškos 30 –osioms mirties metinėms paminėti

Šių metų rugsėjo 18 d. Varšuvoje buvo paskelbtas konkursas, skirtas kun. J. Popeluškos 30 –osioms mirties metinėms paminėti, pavadinimu „Pažinkime savo istoriją.“ Vilniaus r. Lavoriškių vidurinės mokyklos mokiniai su malonumu įsitraukė į šią projektinę veiklą. 12 klasės mokinės – Aldona Polonska bei Brigita Stefanovič ir 8 klasės mokinės – Jula Stankevič bei Agnieška Milto dalyvavo projekte bei pateko į finalą.

Apdovanojimo ceremonija vyko gruodžio 29 dienomis Varšuvoje. I vietos laimėtoja – Aldona Polonska už puikų pasirodymą buvo apdovanota galimybe aplankyti Briuselį.

Geriausio referato apdovanojimas atiteko 12 klasės mokinei Brigitai Stefanovič.

Geriausio plakato apdovanojimai atiteko šaunioms aštuntokėms – J. Stankevič ir A.Milto.

Dviejų dienų išvyka į Lenkiją rūpinosi bei mokines lydėjo pati mokyklos direktorė Ana Ancevič. Projektą vykdyti padėjo pradinių klasių mokytoja H. Rynkevič, technologijų mokytoja L. Vasiljeva, matematikos mokytoja K. Misevič, informatikos mokytojas M. Podleckij.