Naujametinis karnavalas

2014 metų gruodžio 29 – 30 dienomis mūsų mokykloje vyko tradicinis naujametinis karnavalas. Jau 10 valandą ryte, pasipuošę įvairiaspalvėmis kaukėmis, kartu su auklėtojomis bei tėveliais, sugužėjo pradinukai ir Lavoriškių lopšelio – darželio auklėtiniai. Daugiau nei 2 valandas trūkusioje šventėje muzikos, juokų ir garsų plojimų lydimi linksminosi vaikai, mokytojai ir tėveliai. Šventės kulminacija tapo Kalėdų Senelis, atskubėjęs pas vaikus įteikti dovanėlių.

Šventinį karnavalą gruodžio 30 dieną pratęsė 5 – 12 klasių mokiniai. Daug pozityvių emocijų  5 – 8 klasių mokiniams sukėlė žaidimai bei karnavaliniai šokiai. Vakare salė ūžė nuo vyresnių klasių mokinių, jų mokytojų bei svečių.  Šventiškai papuoštoje salėje, muzika, juokai ir garsūs plojimai skambėjo iki pat vėlyvo vakaro.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.