Laisvės gynėjų dienos minėjimas

Šių metų sausio 13 dieną Vilniaus r. Lavoriškių vidurinės mokyklos bendruomenė kartu su visa Lietuva pagerbė už šalies laisvę 1991-ųjų sausį kovojusius ir gyvybę paaukojusius žmones.

Iš pat ryto, 8 valandą, prasidėjo pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“.Mokiniai kartu su mokytojais mokyklos languose įžiebė žvakutes, vienybės ir atminimo simbolius. Degančios liepsnelės priminė šios istorinės dienos svarbą. Degant žvakutėms mokiniai kartu su mokytojais tylos minute pagerbė žuvusiuosius bei nukentėjusiuosius per kruvinuosius 1991 m. sausio įvykius.

6 klasės mokiniai skaitė eilėraščius, skirtus Laisvei, Nepriklausomybei, Tėvynei, dar kartą priminė žmonių, paaukojusius gyvybę, pavardes. Parengtas informacinis stendas priminė skaudžius sausio 13-osios įvykius. Laisvės Gynėjai gyvi mūsų širdyse, mūsų atmintyje.