Išvyka į Latviją

Ankstyvą šių metų spalio 10 rytą, 70 Vilniaus r. Lavoriškių vidurinės mokyklos mokinių, auklėtojų bei tėvų vyko į kaimyninę Latviją.

Pirmiausia aplankėme 50 kilometrų nuo Rygos įsikūrusį miestą Siguldą. Pasivaikščioję po vaizdingą Gaujos upės slėnį aplankėme XIII amžiaus Viduramžių pilį, o įspūdingos vietovės kraštovaizdžiu grožėjomės iš aukšto pilies bokšto. Užsukome į vieną didžiausių Baltijos šalyse Gutmano olą, vėliau 43 m aukštyje lynų vagonėliu kirtome visą Gaujos nacionalinio parko slėnį bei grožėjomės atsivėrusiais kontrastingais vaizdais.

Kitas mūsų išvykos tikslas – išvysti puikius Rygos senamiesčio vaizdus, pažinti nepaprasto stiliaus sostinės architektūrą. Turėjome puikią galimybę pamatyti Mažąją ir Didžiąją Gildijas, Šv. Petro katedrą, Reformatų bažnyčią, Juodagalvių riterių rūmus, paklaidžioti Alberto ir Elizabetos gatvėmis. Latvijos sostinėje užsibuvome iki vėlumos, todėl atsisveikinome jau su naktine, subtilumu ir ramybe dvelkiančia Ryga.

Viešnagė Latvijoje paliko daug teigiamų emocijų bei gražių akimirkų, užfiksuotų nuotraukose.