Mokslo ir žinių šventė Vilniaus r. Lavoriškių vidurinėje mokykloje

Vilniaus r. Lavoriškių vidurinė mokykla Mokslo ir žinių dieną pasitiko kiek netradiciškai. Pirmą kartą Lavoriškėse lankėsi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, kuri dalyvavo bendroje dviejų mokyklų suorganizuotoje šventėje. Prezidentė pasveikino visus atskubėjusius į Rugsėjo 1 šventę, o mokyklą pradėsiantiems lankyti vaikams įteikė Pirmokų pasus. Šventiniame renginyje skambėjo eilės skirtos šiai gražiai dienai, mokinių dainos ir sveikinimai. Pasibaigus šventiniam renginiui Prezidentė lankėsi mūsų mokykloje, kur šalies vadovė susitiko su dvyliktokais.

Tikimės, kad ypatingai prasidėję nauji, kupini tikėjimo mokslo metai atvers kelius į besiskleidžiančias naujas erdves ir ieškojimus.