Dviejų savaičių vasaros stovykla Lenkijoje

2014 metų rugpjūčio 8 dieną įvyko  Vilniaus r. Lavoriškių vidurinės mokyklos mokinių 14 dienos išvyka į Lenkiją. 4 – 7 klasių mokiniai dalyvavo stovykloje  „Gośtiniec  Julinek“. Jaunieji stovyklautojai įsikūrė miško apsuptyje ir įvairiai leido laiką: pradedant įvairiais  konkursais, žaidimais, estafetėmis,  baigiant vakaro šokiais.

Kaip ir priklauso tikriems stovyklautojams dieną mokiniai pradėdavo mankšta. Ypač didelio susidomėjimo sulaukė mokymasis jodinėti. Vaikai mokėsi  suvaldyti arklį, susipažino su žirgų sporto ypatybėmis. Per dažnus dekupažo užsiėmimus jaunuoliai lavino savo kūrybinius sugebėjimus, vakarais prie laužo bendravo su kitų mokyklų bendraamžiais, dalinosi dienos įspūdžiais bei nuotykiais. Neapsieita ir be edukacinių išvykų: vaikai lankėsi Frederiko Šopeno muziejuje, Koperniko mokslo centre, Varšuvos Karališkose rūmuose. Daug gerų emocijų sulaukė sporto užsiėmimai: futbolas, stalo tenisas, biliardas.

Graži aplinka, turiniga veikla, draugiški vadovai bei būrys linksmai nusiteikusių bendraamžių – visa tai suteikė vaikams neišdildomų įspūdžių.