Pradinių klasių stovykla „Sveikuoliai 2014“

Birželio 2 – 7 dienomis Vilniaus r. Lavoriškių vidurinėje mokykloje vyko vaikų vasaros stovykla „Sveikuoliai.“ Organizuojant tokias poilsio stovyklas  siekiama pasirūpinti vaikų turiningu laisvalaikiu vasaros atostogų metų bei ugdyti vaikų pilietiškumą.  Stovyklos veiklą ir vaikų užimtumą organizavo pradinių klasių mokytojos, užsiėmimus taip pat vedė choreografijos mokytoja E. Suboč bei lietuvių kalbos mokytoja Regina Sudnikevič. Stovykloje mokiniams buvo sudarytos sąlygos įdomiai ir turiningai praleisti laisvalaikį, pailsėti po įtempto mokymosi.

Mokiniai išbandė jėgas meninėje raiškoje: dainavo, šoko, kūrė vaistažolių plakatus. Stovyklautojai keliavo į Vilnių, aplankė Gedimino bokštą, susipažino su sostinės istorija, žymiausiomis lankytinomis vietomis. Daug gerų emocijų mokiniai patyrė apsilankę Bernardinų sode, kuriame linksmai pramogavo, suposi karuselėse. Jaunieji stovyklautojai aplankė ir Trakus, kuriuose pažino karaimų tradicijas ir papročius, skanavo kibinus bei grožėjosi Trakų pilimi.

Paskutiniąją dieną stovyklautojai pasitiko su šokiais bei dainomis. Stovyklos uždarymo metu mokiniai gavo pagyrimo raštus ir atminimo dovanėles už aktyvų dalyvavimą organizuotoje veikloje. Nepaisant greitai prabėgusios savaitės mokiniams šios dienos paliko daug. įspūdžių. Vaikai pamatė daug naujo, patyrė daug teigiamų emocijų. Tikimės, kad jiems liko daug smagių ir malonių prisiminimų.