Projekto „Kalbų kengūra 2014“ baigiamasis renginys

2014 metų gegužės 19 dieną aktyviausi Vilniaus r. Lavoriškių vidurinės mokyklos projekto„Kalbų kengūra 2014“ mokiniai kartu su lydinčiomis anglų kalbos mokytoja Eleonora Mašaro ir lietuvių kalbos mokytoja Regina Sudnikevič, dalyvavo baigiamajame šventiniame projekto koncerte Vilniuje, Siemens Arenoje.

Jo metu mokiniams buvo įteikti padėkos raštai bei diplomai, gražiomis dainomis džiugino choras „Kivi“, Linas Adomaitis, džiazo grupė, šokiais stebino šokio teatro artistai. Mokiniai turėjo galimybę aplankyti kito projekto „Tavo žvilgsnis“ piešinių parodas įvertinti bendraamžių kūrybinius darbus. Akivaizdu, kad projektai sulaukė didelio susidomėjimo, tai liudijo pilnutėlė vaikų arena, kurioje tvyrojo džiugi šventinė nuotaika.

Tikimės, kad mūsų mokinių susidomėjimas projektu neišblės ir kitais metais.