Šeimos diena

Puoselėdami bendravimo kultūrą bei tradicines vertybes gegužės 16 d. Vilniaus r. Lavoriškių vidurinėje mokykloje surengėme Šeimos šventę.

Šeimos dienai skirtas renginys sukvietė visą mokyklos bendruomenę pabūti ir pasidžiaugti kartu. Atvykę tėveliai, seneliai, giminaičiai bei mokytojai turėjo puikią progą pasidžiaugti nuostabiu šventiniu mokinių pasirodymu.

Šventę pradėjo mokyklos direktorė Ana Ancevič, kuri pasveikino atvykusius mokinių tėvelius. Kabėdama pasidžiaugė šeimos ir mokyklos bendradarbiavimu, pabrėžė ypatingai svarbų šeimos vaidmenį ugdant jauną žmogų. Šiltų sveikinimų susirinkusieji sulaukė ir iš Lavoriškių seniūnijos seniūno.

Renginyje skambėjo gražiausi ir šilčiausi žodžiai, lyriškiausios dainos mamai, tėčiui,. Svečius mokiniai stebino šokiais, eilėmis, dainomis, originaliais vaidinimais, muzikavimo sugebėjimais.

Nuo pirmokų iki dvyliktokų visi prisidėjo prie malonios ir jaukios aplinkos kūrimo bei gražios ir prasmingos šventės organizavimo.

Šventėje dalyvavusiųjų tėvelių ir mokyklos draugų  gausa įrodo, kad šeima vis dar išlieka viena svarbiausių vertybių.

Dėkojame mokytojams prisidėjusiems prie renginio organizavimo: choreografijos mokytojai E. Suboč, muzikos mokytojai L. Vlasenko, tikybos mokytojai K. Juckevič – Toločko, pradinių klasių mokytojoms, dailės ir technologijų mokytojoms K. Tankeliun ir L. Vasiljevai, informatikos mokytojui – M. Podleckiui.

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.