Edukacinis konkursas OLYMPIS 2014

2014 m. balandžio 8 d. mūsų mokykloje vyko anglų kalbo konkursas „Olympis 2014”, kuriame dalyvavo 5- 12 klasių mokiniai. Pagrindinis konkurso tikslas buvo sudominti mokinius anglų kalba. Susirinkę kompiuterių klasėje mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti  savo anglų kalbos žinias. Per 40 minučių  jie turėjo atlikti 40 įvairaus tipo užduočių, o Olimpe gyvenančių animacinių personažų pokštai ir juokeliai pralinksmino kiekvieną mokinį. Taigi, atlikti užduotis buvo ne tik naudinga, bet ir smagu.

Po kelių dienų, t.y. balandžio 10 d. 5 klasės mokiniai dalyvavo lietuvių kalbos konkurse „Olympis 2014“ ir pasitikrino lietuvių kalbos žinias.

Tikimės, kad žaismingas edukacinis konkursas ir kitais metais sulauks tokio pat gausaus būrio žingeidžių ir aktyvių mokinių!

Anglų kalbos mokytoja

Eleonora Mašaro