Užsienio kalbų savaitė

2014 m. kovo 31 – balandžio 4 d. mūsų mokykloje vyko „Užsienio kalbų savaitė“, kurioje dalyvavo 5- 12 klasių mokiniai. Savaitės tikslas buvo priminti mokiniams užsienio kalbų svarbą bei naudą. Kiekvieną dieną mokiniai dalyvavo įvairiuose anglų ir rusų kalbų renginiuose.

6- 8 klasių mokiniai leidosi į virtualią kelionę po Londoną, žiūrėjo ir analizavo filmą apie Didžiosios Britanijos sostinę, susipažino su Londono lankytinomis vietomis, tuo tarpu 9- 12 klasių mokiniai žiūrėjo filmą apie Škotiją, jos tradicijas bei kultūrą.

5- 12 klasių mokiniai dalyvavo anglų kalbos diktanto ir gramatikos konkursuose; varžėsi viktorinoje „Exploring Great Britain“, kurios metu įgyjo žinių apie Didžiosios Britanijos simbolius, miestus, lankytinas vietas, įžymius žmones. Mokiniai piešė plakatus, paruošė darbalapius su Didžiosios Britanijos simboliais, lankytinomis vietomis.

Rusų kalbos mėgėjai dalyvavo meninio skaitymo konkurse, išbandė savo jėgas rusų kalbos gramatikos konkurse. 6- 7 klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje "Знатоки сказок".

Užsienio kalbos savaitės renginiai baigėsi rezultatų apibendrinimu ir nugalėtojų apdovanojimu.

Anglų kalbos viktorinos „Exploring Great Britain“ nugalėtojai:

I vieta    Karolina Dzengo, Tomaš Gulbinovič

II vieta   Brygita Stefanovič, Jan Krasovski

III vieta  Aurelija Kimsa, Evelina Grochovska, Julija Stankevič

Anglų kalbos gramatikos konkurso (Grammar Quiz) nugalėtojai:

I vieta    Edvin Orlovski, Roland Vasiljev

II vieta   Evelina Grochovska

III vieta Brygita Stefanovič, Rafal Tankeliun, Robert Palevičius

Anglų kalbos diktanto konkurso (Spelling Quiz) nugalėtojai:

I vieta    Edvin Orlovski

II vieta   Joanna Račevska

III vieta Roland Vasiljev, Marek Stankevič, Aurelija Kimsa, Jovita Lavrinovič