Tarptautinė skaičiaus π (pi) diena

Kovo 14 dieną mes atšventėme tarptautinę skaičiaus π (pi) dieną. Mokiniai šiai šventei pasiruošė iš anksto. 5 – 8 klasių mokiniai piešė plakatus, gamino erdvės figūras, susijusias su skaičiumi π (pi). 9 – 12 klasių mokiniai mokėsi mintinai skaičiaus π (pi) skaitmenis po kablelio.

Kovo 14 dienai 8, 9 , 11 bei 12 klasių mokiniai prikepė apskritimo formos pyragų dekoruotų skaičiumi π (pi). Tą dieną vyko netradicinė matematikos pamoka. Pamokos pradžioje vyko mintinas skaičiaus π (pi) skaitmenų po kablelio konkursas. Konkurso metu buvo pasiektas rekordas. 9 klasės mokinė Joanna Račevska mintinai žino skaičiaus π (pi) 54 skaitmenis po kablelio. Tikimės, kad kitais metais šis rekordas bus pagerintas. Po konkurso prie arbatos puodelio su pyragu linksmai aptarinėjome matematikos svarbą mūsų kasdieniame gyvenime.

Matematikos vyresnioji mokytoja

Jolanta Žigaitė