Mink pedalus ir būk saugu

Gegužės 23 dieną į gimnazijos kiemą įriedėjo policijos mašina. Ar kas atsitiko? Taip! Aplankyti mokinių atvyko geras mūsų bičiulis Amsis ir policijos pareigūnė A. Rakauskienė.

Pareigūnė kartu su fizinio ugdymo mokytoju E. Špakovu 5-7 klasės mokiniams pravedė viktoriną ,,Mink pedalus ir būk saugus”.

Viešnia papasakojo apie saugų elgesį kelyje, atšvaitų ir automobilio saugos diržų reikšmę bei pademonstravo, kaip taisyklingai jais naudotis. Priminė dviratininkų ir paspirtukų saugaus eismo taisykles. Papasakojo, kaip turi būti sutvarkytas dviratis prieš juo važiuojant.

Amsis taip pat susitiko su darželio grupės vaikais, ten jis ir vaikai kartu linksminosi.

Atsisveikindama pareigūnė mokiniams įteikė diplomus, dovanėles bei pažadėjo dar ne kartą sugrįžti. Visiems buvo smagu ir linksma.