Ostatni dzwonek maturzystów 58 promocji

30 maja 2022 roku zabrzmiał ostatni dzwonek dla maturzystów Gimnazjum im. Stefana Batorego w Ławaryszkach. Obecna 58 promocja liczy 15 uczniów.

Najpierw tradycyjnie cała społeczność gimnazjalna udała się do pobliskiego kościoła pod wezwaniem Św. Jana Chrzciciela w Ławaryszkach, gdzie się odbyła w intencji maturzystów uroczysta Msza Święta.

Następnie w pięknie udekorowanej sali gimnazjum odbył się uroczysty apel. Uczniowie klasy IVG mieli okazję już po raz ostatni wysłuchać skierowanych do nich pięknych życzeń na dalszą drogę życia. Ciepłe słowa w adres maturzystów były wypowiedziane przez dyrektora gimnazjum panią Renatę Barusewicz oraz wychowawczynię panią Halinę Szturo. Podczas imprezy dziękowano uczniom za ich sukcesy, zdobyte nagrody w różnych konkursach i olimpiadach, godne reprezentowanie naszego gimnazjum. Tradycyjnie życzono im pomyślności na egzaminach oraz wspaniałych wyników.

Życzenia złożyli także uczniowie klasy IIIG, dla których maturzyści przekazali symboliczny klucz gimnazjum oraz testament z Dekalogiem szczerych życzeń.

Głos zabrali również maturzyści, którzy podziękowali rodzicom, dyrekcji, wszystkim nauczycielom i pracownikom gimnazjum za trud włożony w ich edukację oraz wychowanie.

Na zakończenie imprezy, aby pamięć o nich nie zanikła, dwunastacy tradycyjnie posadzili na podwórku szkolnym drzewko. Kolejna promocja gimnazjum wkracza w dorosłe życie. Mamy nadzieję, że wspomnienia o nich pozostaną w murach naszego gimnazjum jeszcze przez długie lata.

This entry was posted in Aktualności, Imprezy. Bookmark the permalink.