Gimnazijos Globėjo Diena

Gegužės 4 d. gimnazijos bendruomenė minėjo Globėjo, Stepono Batoro, dieną. Šiais metais šventė vyko netradiciniu būdu ir mokiniai ruošėsi jai iš anksto, prisimindami Stepono Batoro gyvenimą bei svarbiausius įvykius. Anksti ryte mokiniai išvyko į Vilniaus universitetą, kurio didelėje auditorijoje klausėsi paskaitos apie Globėjo gyvenimą bei atliko viktorinos užduotis.

Vėliau mokiniai dalyvavo ekskursijoje po Universitetą, pamatė auditorijas, lankėsi įspūdingoje bibliotekoje ir skaitykloje, bažnyčioje. Taip pat turėjo galimybę užlipti į observatorijos apžvalgos bokštą ir pamatyti Vilnių iš aukštai.

Pakeliui į namus nuvykome pasigrožėti žydinčiomis sakuromis. Diena neprailgo. Pilni gerų emocijų grįžome namo.

Pradinių klasių mokiniai susipažino su Stepono Batoro gyvenimu bei padarė karūnas, su kuriomis pozavo nuotraukoms.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.