Mokslo ir žinių diena

Šių metų Mokslo ir žinių diena ypatinga dėl daugelio priežasčių. Svarbiausia – susitikimas po ilgos izoliacijos dėl Covid – 19 pandemijos. Gimnazijoje pasklido džiaugsmingi vaikų balsai. Visi laukė pagrindinių šventės dalyvių – pirmų ir IVG klasių mokinių.

Iškilmingas gimnazijos vėliavos įnešimas, Tautiškos giesmės giedojimas, garbingų svečių pristatymas, gimnazijos direktorės R. Barusevič sveikinimo kalba – tai tradicinės bei iškilmingos renginio akimirkos. Direktorė linkėjo mokiniams, jų tėvams ir mokytojams sėkmės naujaisiais mokslo metais. Atvykę svečiai: Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Teresa Demeško bei Lavoriškių seniūnijos seniūnas Mark Pilat, linkėjo sėkmės, ištvermės, tarpusavio supratimo, draugiškos ir saugios aplinkos mokantis.

Tradiciškai buvo pagerbti mažiausieji šventės dalyviai – pirmokėliai. Dvyliktokai jiems įteikė dovanų kuprines su Lenkijos bendruomenės ir Lietuvos lenkų sąjungos regioninio skyriaus dovanotomis mokymosi priemonėmis.

Suskambo naujųjų 2021 – 2022 mokslo metų varpelis.

Sveika mokykla!

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.