Mėnesio Archyvai: kovo 2017

Edukacinis užsiėmimas Vladislavo Sirokomlės muziejuje

2017 metų kovo 29 dieną Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijos 8 klasės mokiniai kartu su klasės vadove Regina Sudnikevič ir technologijų vyr. mokytoja Kristina Tankeliun lankėsi Vladislavo Sirokomlės muziejuje Bareikiškėse ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Velykų spalvos“.

Paskelbta temoje Naujienos | Komentavimas išjungtas įraše Edukacinis užsiėmimas Vladislavo Sirokomlės muziejuje

Lenkų kalbos mini olimpiada

Šių metų kovo 29 dieną Vilniaus r. Buivydžių gimnazijoje vyko lenkų kalbos mini olimpiada.  5 -7 klasių mokiniai rašė diktantą, 8 – II G – rašinius. Puikiai pasirodė ir mūsų gimnazijai rajono olimpiadoje atstovaus: Ingrida Janovič, 6 klasės mokinė ( … Skaitykite toliau

Paskelbta temoje Naujienos | Komentavimas išjungtas įraše Lenkų kalbos mini olimpiada

Sporto šventė

Šių metų kovo 24 d. Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijoje vyko sporto šventė, kurioje dalyvavo 1 – 4, 5 – 8 ir I G – IV G klasių mokiniai. Šventė prasidėjo estafečių varžybomis tarp 1 – 4 klasių.

Paskelbta temoje Renginiai | Komentavimas išjungtas įraše Sporto šventė

Ekskursija po atsinaujinusią Lietuvos nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką

Šių metų kovo 20 d. Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijos I G – IV G klasių mokiniai kartu su bibliotekininke Kristina Taraškevič lankėsi Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje.

Paskelbta temoje Naujienos | Komentavimas išjungtas įraše Ekskursija po atsinaujinusią Lietuvos nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2017“

Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijos mokiniai dalyvavo tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra 2017“. Antrokai matematikos uždavinius sprendė 50 min, o vyresnių klasių mokiniai – 75 min. Visi dalyviai gavo dovanų pieštukus bei padėkas. Su nekantrumu … Skaitykite toliau

Paskelbta temoje Naujienos | Komentavimas išjungtas įraše Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2017“

Skaičiaus π diena

Šiais metais tarptautinę skaičiaus π dieną gimnazijoje šventėme vaišindamiesi skritulio formos pyragais bei sausainiais, dekoruotais skaičiumi π. Norėdami daugiau sužinoti apie šią matematinę konstantą, pažiūrėjome pristatymą apie skaičių π.

Paskelbta temoje Naujienos | Komentavimas išjungtas įraše Skaičiaus π diena

Kaziuko mugė

Jau tapo tradicija, kad su atbundančia pavasarine gamta į Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnaziją atskuba Kaziuko mugė. Šiais metais kovo 8 dieną mūsų gimnazijoje šurmuliavo tradiciniai „Kaziukai 2017.“

Paskelbta temoje Naujienos | Komentavimas išjungtas įraše Kaziuko mugė

Edukacinis užsiėmimas Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje

Kovo 1 – 8 dienomis gimnazijoje vyko Menų savaitė, todėl kovo 7 dieną konkurso „Dainuojanti mokykla“ laureatai kartu su muzikos mokytoja Liucina Vlasenko ir bibliotekininkė Kristina Taraškevič dalyvavo išvykoje į Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejų.

Paskelbta temoje Naujienos | Komentavimas išjungtas įraše Edukacinis užsiėmimas Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje

Konkursas „Dainuojanti mokykla“

Šių metų kovo 3 dieną gimnazijoje jau antrą kartą vyko 5- IG klasių konkursas „Dainuojanti mokykla.“ Konkurse, kurio organizatorė buvo muzikos mokytoja, Liucina Vlasenko, dalyvavo 13 mokinių.

Paskelbta temoje Renginiai | Komentavimas išjungtas įraše Konkursas „Dainuojanti mokykla“

Poezijos šventė

Šių metų kovo 2 dieną Mostiškių mokykloje – daugiafunkciniame centre vyko meninio skaitymo konkursas „Poezijos šventė“, kuriame dalyvavo Lavoriškių metodiniam centrui priklausančių mokyklų mokiniai. Susirinkusius dalyvius, jų mokytojus bei konkurso svečius pasveikino švietimo įstaigos direktorius Valdemaras Klimaševski, sveikinimo žodį tarė … Skaitykite toliau

Paskelbta temoje Naujienos | Komentavimas išjungtas įraše Poezijos šventė