Dienos Archyvai: 2015 lapkričio, 9

Tęsiant pažintį su Aukštaitijos regionų savitumo raiškos dėmenimis bei turint tikslą atskleisti savo tautos savitumą š.m. lapkričio 6  dieną Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijoje priėmėme projekto „Būkime kartu“ partnerius bei gerus draugus iš Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos, … Skaitykite toliau

Paskelbta temoje Renginiai | Komentavimas išjungtas įraše Bendras Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos, Kupiškio r. Antašavos pagrindinės mokyklos , Panevėžio m. Skaistakalnio pagrindinės mokyklos bei Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijos projektas „Būkime kartu“

Pirmokų krikštynos

Šių metų lapkričio 6 dieną mūsų gimnazijoje vyko įspūdinga šventė – Pirmokų krikštynos. Į šventę susirinko nemažai svečių: pradinukai, jų tėveliai, gimnazijos administracija. Pirmokai parengė šventinį pasirodymą, kurio metu skambėjo įvairūs eilėraščiai, dainos, garsių plojimų sulaukė pirmos klasės mokinių šokiai.

Paskelbta temoje Renginiai | Komentavimas išjungtas įraše Pirmokų krikštynos