Mėnesio Archyvai: balandžio 2014

Sveikiname Jus su artėjančiomis Šv. Velykomis!

Paskelbta temoje Naujienos | Komentavimas išjungtas įraše Sveikiname Jus su artėjančiomis Šv. Velykomis!

Išvyka į Šiaulius

Šių metų balandžio 11 dieną Vilniaus r. Lavoriškių vidurinės mokyklos mokiniai bei mokytojai vyko į Šiaulius. Išvyka buvo skirta Palaimintojo Jono Pauliaus II devintosioms mirties metinėms paminėti, todėl pagrindinis kelionės tikslas buvo apsilankyti vietose, kuriose 1993 metais lankėsi popiežius.

Paskelbta temoje Naujienos | Komentavimas išjungtas įraše Išvyka į Šiaulius

Edukacinis konkursas OLYMPIS 2014

2014 m. balandžio 8 d. mūsų mokykloje vyko anglų kalbo konkursas „Olympis 2014”, kuriame dalyvavo 5- 12 klasių mokiniai. Pagrindinis konkurso tikslas buvo sudominti mokinius anglų kalba. Susirinkę kompiuterių klasėje mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti  savo anglų kalbos žinias. Per 40 … Skaitykite toliau

Paskelbta temoje Naujienos | Komentavimas išjungtas įraše Edukacinis konkursas OLYMPIS 2014

Užsienio kalbų savaitė

2014 m. kovo 31 – balandžio 4 d. mūsų mokykloje vyko „Užsienio kalbų savaitė“, kurioje dalyvavo 5- 12 klasių mokiniai. Savaitės tikslas buvo priminti mokiniams užsienio kalbų svarbą bei naudą. Kiekvieną dieną mokiniai dalyvavo įvairiuose anglų ir rusų kalbų renginiuose.

Paskelbta temoje Naujienos | Komentavimas išjungtas įraše Užsienio kalbų savaitė