Mėnesio Archyvai: gruodžio 2012

Naujametinis karnavalas

Gruodžio 27 dieną mokykloje vyko tradicinis naujametinis karnavalas. Šventiškai papuoštoje salėje, muzika, juokai ir garsūs plojimai skambėjo iki pat vėlyvo vakaro.

Šv. Kalėdų šventė

Tyli naktis, šventa naktis, Vyksta meilės paslaptis. Angelų giesmė skamba nakčia, Nešdama piemenims žinią šią: Jau Išganytojas čia!

Paskelbta temoje Renginiai | Parašykite komentarą

Atviras užsiėmimas mokyklos mokytojams „Kalėdiniai papuošimai namams“

Šių metų gruodžio 18 dieną mūsų mokyklos mokytojai turėjo galimybę dalyvauti atvirame užsiėmime „Kalėdiniai papuošimai namams.“ Šio užsiėmimo organizatorė bei iniciatorė buvo vyresnioji technologijų mokytoja Kristina Tankeliun.

Paskelbta temoje Renginiai | Parašykite komentarą

Fizinio aktyvumo skatinimo užsiėmimas „ZUMBA”

Gruodžio 14 dieną Vilniaus r. Lavoriškių vidurinėje mokykloje vyko fizinio aktyvumo skatinimo užsiėmimas „ZUMBA”, kurį vedė trenerė Irina Butorina.

Mokyklos diena

„Mokykla – tai dirbtuvės, kur formuojamos augančios kartos mąstymas. Reikia tvirtai laikyti ją rankose, jeigu nenorime paleisti iš rankų ateities.“

Paskelbta temoje Renginiai | Parašykite komentarą

Dalyvavimas „Prakartėlių ir žiemos puokščių“ parodoje

Gruodžio mėnesį 11 būrelio „Dailioji adata “ dalyvių  (Kamila Demeško, Aneta Sledzevič, Aurelija Kimsa, Karolina Dzengo, Svetlana Grabovska, Elvira Grablevska, Rafal Misevič, Tomaš Gulbinovič, Stanislav Novicki, Agneška Milto, Diana Krevska) dalyvavo Naujosios Vilnios Kultūros Centro organizuojamoje „Prakaitėlių ir žiemos puokščių“ … Skaitykite toliau

Paskelbta temoje Naujienos | Parašykite komentarą

Pirmokų krikštynos

Šių metų lapkričio 30 dieną mūsų mokykloje vyko įspūdinga šventė – Pirmokų krikštynos. Į šventę susirinko nemažai svečių: darželio auklėtiniai, pradinukai, jų tėveliai, mokyklos administracija bei Lavoriškių seniūnijos bibliotekininkės.